Galeria PDF Drukuj Email

 

W tym miejscu prezentujemy archiwa zdjęciowe z niektórych treningów. Dostęp do galerii można uzyskać po zalogowaniu się (menu 'Zaloguj się' z lewej strony). Link do poszczególnych materiałów fotograficznych pojawi się w 'User Menu' - po lewej stronie ekranu.

 

Materiały fotograficzne prezentowane w tej sekcji dostępne są WYŁĄCZNIE dla uczestników naszych treningów. Po założeniu konta w serwisie administrator dokona weryfikacji danych i odpowiedniej zmiany uprawnień. Pojawienie się planszy z komunikatem '403 - Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny' świadczy o braku / nie nadaniu (jeszcze) właściwych uprawnień.

 

Prezentacja realizowana jest w technologii 'Flash' (może wymagać zainstalowania dodatkowego, darmowego programu). Początkowo czarne prostokąty będą stopniowo wypełniać się zdjęciami, w zależności od aktualnej szybkości dostępu do internetu.

 

Format i rozdzielczość zdjęć została zmodyfikowana w stosunku do oryginału, aby zoptymalizować ich pobieranie i wyświetlanie. Średni rozmiar plików prezentowanych zdjęć to ok. 70 kB. Cały materiał fotograficzny w pełnej rozdzielczości dostępny jest na CD/DVD.

 

 

 

 
© Intelkom 2010