Trenerzy PDF Drukuj Email

 

 

Helmut Valentin Gläser

Międzynarodowy trener biznesu
praktyk zarządzania
ponad 5 tys. godzin pracy trenerskiej i szkoleniowej

Międzynarodowy trener biznesu, ekonomista i socjolog. Praktyk z międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu, sprzedaży, prowadzeniu negocjacji. Absolwent Fakultetu Ekonomii i Socjologii Albert-Ludwigs-Universität we Freiburgu / Br. Od 1977 roku pracował jako dyrektor regionalny w Volkswohlbund Versicherung a.G. niemieckiej firmy z branży ubezpieczeniowej.

W roku 1979 przeszedł do przemysłu farmaceutycznego, gdzie zaliczył wszystkie szczeble kariery od przedstawiciela handlowego, menedżera produktu, szefa menedżerów produktów do dyrektora ds. marketingu w firmach Gödecke AG (Niemcy), Sanofi Pharma (Francja), Winthrop Sterling Drug (USA) i Ferring (Szwecja).

Po otwarciu granic na wschód przyjął stanowisko prezesa niemiecko-rosyjskiego Joint-Venture w Moskwie. Po zakończeniu projektu w 1992 roku otrzymał propozycję przygotowania nowo zatrudnionych prezesów i dyrektorów w Polsce i na Węgrzech do wyzwań i realiów właśnie powstających rynków. To, co miało być jednorazowym epizodem, rozwinęło się i stało podstawą solidnego biznesu trwającego do dzisiaj.

Warsztaty w języku polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, hiszpańskim.


Prywatnie: uwielbia pracować w ogrodzie, czytać i słuchać muzyki:
Janis Joplin, Pink Floyd, Scorpions, Bob Marley, Jethro Tull, Bajm, J.S. Bach - dzieła organowe;
doskonale jeździ na nartach

Autorskie treningi, warsztaty, szkolenia


 


............

 

 

 

................

Katarzyna Stróżyńska MBA


Coach ICF ACC, trener biznesu,
praktyk zarządzania
ponad 2000 godzin pracy trenerskiej i coachingowejProfesjonalny trener organizacji, akredytowany coach ICF (ACC),
Master NLP, Master of Business Administration i magister sztuki. Posiadając wykształcenie artystyczne z powodzeniem korzysta ze sztuki wzbogacając nowoczesny coaching biznesowy o narzędzia artecoachingu.

Ekonomista z doświadczeniem w organizacji, zarządzaniu i sprzedaży.

Prowadzi treningi, coaching, warsztaty z zakresu: zarządzania zmianami, budowania i zarządzania zespołami, zarządzania działem sprzedaży, technik sprzedaży, obsługi reklamacji, negocjacji, komunikacji i porozumiewania oraz organizacji pracy i zarządzania czasem.

Więcej: www.art-coaching.pl;


 

 

 

Paweł Ciągło

Certyfikowany Trener Organizacji
praktyk zarządzania
ponad 4 tys. godzin pracy trenerskiej i szkoleniowejCertyfikowany trener organizacji, certyfikowany instruktor z ponad 25-letnią praktyką w zarządzaniu zespołami, od 1987 roku prowadzi firmę handlową Itekom. Organizator i wykładowca kilkudziesięciu szkoleń, kursów oraz seminariów m. in. dla Altkom Akademia. Inżynier elektroniki i radiolokacji, magister telekomunikacji, certyfikowany trener technologii informatycznych, posiadacz kilkunastu międzynarodowych certyfikatów, praktyk organizacji systemów informatycznych.

Prowadzi treningi m.in. z negocjacji, budowania zespołów, doskonalenia umiejętności menedżerskich, wywierania wpływu i obrony przed manipulacjami oraz  zarządzania działem  handlowym, zarządzania działem IT.

Ważniejsze kursy szkolenia trenerskie:

- Szkolenia i warsztaty doskonalące umiejętności trenerów Altkom Akademia 2000 -2002
- Szkolenia trenerskie NOVELL zakończone egzaminem i certyfikatem
- Prorozvoyovo - kurs doskonalący warsztat trenerski: „Profesjonalny Trener Organizacji” - 6-miesięczny kurs dla doświadczonych trenerów wg standarów UE 2013
- Christina Hall - szkolenie z zarządzania czasem narzędziami NLP „Time-Space-View” 2012

 

 

 

Tomasz Ludwichowski

 

Doświadczony dowódca i analityk. Ppłk rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych, Uniwersytetu Opolskiego oraz Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Przez szereg lat pracował w instytucji podległej Ministerstwu Obrony Narodowej RP zajmując się polityką międzynarodową oraz zagadnieniami związanymi z terroryzmem. W latach 2002 – 2003 uczestniczył w misji stabilizacyjnej w Kosowie. Na Bałkanach spędził kilkanaście miesięcy realizując zadania związane z budowaniem pozytywnych relacji z ludnością cywilną, ze zwalczaniem terroryzmu i międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi.

Ukończył szereg
specjalistycznych kursów m.in.: szkolenie analityków wojsk NATO w Headquarters Allied Powers Europe (SHAPE) w Mons w Belgii, kurs walki w trudnym terenie w ośrodku szkolenia Bundeswehr Wehrbereichskommando IV - Bad Reichenhall oraz kurs dowódców kompani Piechoty Górskiej w Jägerschule - Ośrodku Szkolenia Piechoty Górskiej Armii Austriackiej w Saalfelden.

Szkoli
z zagadnień związanych z negocjacjami kryzysowymi,  opanowaniem emocji w sytuacjach stresu i działaniem pod presją czasu, wywieraniem wpływu i obroną przed manipulacjami.


Prowadzi warsztaty w języku polskim, niemieckim i angielskim.


Prywatnie: entuzjasta skoków spadochronowych, jazdy konnej, koszykówki i wspinaczki skałkowej, miłośnik sci-fi; tata Weroniki

 


Współpracujemy...


 


 

 

 


 

 

 

 
 

 

 

 

 ...

 

 

 

 

............................................
 
© Intelkom 2010