Trenerzy PDF Drukuj Email............
................

Katarzyna Stróżyńska MBA

Akredytowany coach ICF ACC, trener biznesu, certyfikowany praktyk metody Points of You, Master NLP, Master of Business Administration i magister sztuki. Ekonomista z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu oraz sprzedaży; autorka strategii marketingowych i strategii rozwoju. Posiadając wykształcenie artystyczne z powodzeniem korzysta ze sztuki - wzbogacając nowoczesny coaching biznesowy o narzędzia artecoachingu.

Prowadzi treningi, coaching, warsztaty z zakresu: zarządzania strategicznego, zarządzania zmianami, budowania i zarządzania zespołami, zarządzania działem sprzedaży, technik sprzedaży, obsługi reklamacji, negocjacji, komunikacji i porozumiewania oraz organizacji pracy i zarządzania czasem. Wspiera handlowców i menedżerów w rozwoju i zwiększaniu efektywności.

Pierwsze warsztaty poprowadziła w 1998 roku.

Ważniejsze kursy i szkolenia coachingowe i trenerskie:

- Akredytowany Trener VCC Vocational Competence Certificate - 2019

- "Change Your Mind - praca z metaforą" Profi Coaching School - 2016
- „Zaawansowane narzędzia coachingu”
Profi Biznes Group - 2014
- „Points Of You TM -
nowy wymiar komunikacji” Certyfikowany Praktyk - 2014
- „Kurs coachingu wg standardów ICF”
-  Profi Biznes Group - 2014
- "Bajki i praca z metaforą" - M.Rudziński - 2013
- „Profesjonalny Trener Organizacji” - kurs doskonalący warsztat trenerski:
- Prorozvoyovo - 2013
- „Time-Space-View” Christina Hall - szkolenie z zarządzania czasem narzędziami NLP - 2013
- Praktyk NLP, Master NLP razem 400 godz. dydakt.-  M. Rożalski
- 2008-2009


Wykształcenie:

- Master of Business Administration - Nottingham Trent University (2002-2004)
- Public Relations w WSB w Poznaniu (1998)
- Promocja i Reklama na UAM (1996)
- Magister sztuki
- Absolwentka PWSSP w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej (Dyplom z wyróżnieniem 1994)

Ważniejsze doświadczenia zawodowe

Od 2010 coaching, treningi i warsztaty dla " Uruchom Głowę, Rozwiń Skrzydła".

Od 2009 r. - Itekom Sp. z o.o. kierowanie zespołem handlowców sprzedających programy antywirusowe w segmencie odbiorców biznesowych. Za doskonałe wyniki sprzedaży zespół ten uzyskał wyróżnienie „Partner Dekady Kaspersky Lab Polska” i wielokrotnie tytuł „Lider Sprzedaży”.

2005 – 2007 - Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu – menedżer ds marketingu. W tym czasie Stary Browar otrzymał od ICSC -Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych tytuł: Najlepsze Centrum Handlowe Europy a rok później Najlepsze Centrum Handlowe Świata .

1995 - 2004 Grupa Kapitałowa VOX – integracja i przygotowanie do pracy zespołów sprzedażowych w Składach Budowlanych VOX (25 oddziałów).

Więcej: www.strozynska.coach

 

Paweł Ciągło

Certyfikowany Trener Organizacji
praktyk zarządzania
ponad 4 tys. godzin pracy trenerskiej i szkoleniowejCertyfikowany trener organizacji, certyfikowany instruktor z ponad 25-letnią praktyką w zarządzaniu zespołami, od 1987 roku prowadzi firmę handlową Itekom. Organizator i wykładowca kilkudziesięciu szkoleń, kursów oraz seminariów m. in. dla Altkom Akademia. Inżynier elektroniki i radiolokacji, magister telekomunikacji, certyfikowany trener technologii informatycznych, posiadacz kilkunastu międzynarodowych certyfikatów, praktyk organizacji systemów informatycznych.

Prowadzi treningi m.in. z negocjacji, budowania zespołów, doskonalenia umiejętności menedżerskich, wywierania wpływu i obrony przed manipulacjami oraz  zarządzania działem  handlowym, zarządzania działem IT.

Ważniejsze kursy szkolenia trenerskie:

- Szkolenia i warsztaty doskonalące umiejętności trenerów Altkom Akademia 2000 -2002
- Szkolenia trenerskie NOVELL zakończone egzaminem i certyfikatem
- Prorozvoyovo - kurs doskonalący warsztat trenerski: „Profesjonalny Trener Organizacji” - 6-miesięczny kurs dla doświadczonych trenerów wg standarów UE 2013
- Christina Hall - szkolenie z zarządzania czasem narzędziami NLP „Time-Space-View” 2012


Helmut Valentin Gläser

Międzynarodowy trener biznesu
praktyk zarządzania
ponad 5 tys. godzin pracy trenerskiej i szkoleniowej

Międzynarodowy trener biznesu, ekonomista i socjolog. Praktyk z międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu, sprzedaży, prowadzeniu negocjacji. Absolwent Fakultetu Ekonomii i Socjologii Albert-Ludwigs-Universität we Freiburgu / Br. Od 1977 roku pracował jako dyrektor regionalny w Volkswohlbund Versicherung a.G. niemieckiej firmy z branży ubezpieczeniowej.

W roku 1979 przeszedł do przemysłu farmaceutycznego, gdzie zaliczył wszystkie szczeble kariery od przedstawiciela handlowego, menedżera produktu, szefa menedżerów produktów do dyrektora ds. marketingu w firmach Gödecke AG (Niemcy), Sanofi Pharma (Francja), Winthrop Sterling Drug (USA) i Ferring (Szwecja).

Po otwarciu granic na wschód przyjął stanowisko prezesa niemiecko-rosyjskiego Joint-Venture w Moskwie. Po zakończeniu projektu w 1992 roku otrzymał propozycję przygotowania nowo zatrudnionych prezesów i dyrektorów w Polsce i na Węgrzech do wyzwań i realiów właśnie powstających rynków. To, co miało być jednorazowym epizodem, rozwinęło się i stało podstawą solidnego biznesu trwającego do dzisiaj.

Warsztaty w języku polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, hiszpańskim.


Prywatnie: uwielbia pracować w ogrodzie, czytać i słuchać muzyki:
Janis Joplin, Pink Floyd, Scorpions, Bob Marley, Jethro Tull, Bajm, J.S. Bach - dzieła organowe;
doskonale jeździ na nartach

Autorskie treningi, warsztaty, szkoleniaWspółpracujemy...


...

............................................
 
© Intelkom 2010