Nasz zespół: PDF Drukuj Email

 

............. Coache
.............
Trenerzy .............


EksperciSpośród firm szkoleniowych wyróżnia nas to, że jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów oraz coachów, będących jednocześnie praktykami biznesu - z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Każdy z nas oprócz pracy trenerskiej pracuje w instytucjach, firmach handlowych, usługowych, doradczych - przez co doskonale znamy współczesne realia prowadzenia biznesu, zarządzania, handlu, budowania zespołów... a nasze treningi dotyczą tylko zagadnień mających praktyczne zastosowanie w firmach i instytucjach. Wiemy także, że tylko pełne emocji doświadczanie pozwala na uzyskanie trwałych zmian w obszarze wiedzy, umiejętności i postaw. Dlatego nie prowadzimy zajęć typu "siądź i posłuchaj" ale szkolimy poprzez pełne emocji doświadczanie i praktykowanie nabytej wiedzy.

Naszym zdaniem wartościowe szkolenie to takie, z którego uczestnicy wychodzą nie tylko z nową wiedzą ale także z umiejętnościami i co najważniejsze - z chęcią do ich stosowania.

Prowadząc treningi korzystamy nie tylko z tradycyjnych metod ale także z superlearningu, artecoachingu, neurolingwistycznego programowania i innych, nowoczesnych metod szybkiego uczenia się.


Pilnie śledzimy wyniki badań naukowych i nowe odkrycia, jednakże podstawą naszych treningów są udokumentowane i poparte doświadczeniami dokonania takich praktyków jak: Milton Erikson, Virginia Satir, Richard Bandler,
Lukas Derks, David Neenan, Gregor Bateson, Tony Rob­bins, Brian Tracy, Frank Farelly, Robert Dilts.

Więcej...

 

............. .............................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
© Intelkom 2010