Iwona Wojas – Gierłach, MBA

Coach, certyfikowany trener organizacji, doradca zawodowy oraz menedżer z certyfikatem zarządzania projektami Agile. Certyfikowany praktyk metody Points of You.

Posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania i administrowania przedsiębiorstwem oraz kilkuletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń oraz rekrutacji, szczególnie na stanowiska wymagające wykształcenia technicznego. 5 lat pełniła funkcję prezesa zarządu w przedsiębiorstwie wykonującym badania i pomiary dla przemysłu.

Absolwentka programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Dziennikarstwo i Filologię Polską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie w ramach doktoratu prowadzi prace badawcze nad zagadnieniem mentoringu.

Ukończyła wiele szkoleń m.in. z zakresu budowania i zarządzania zespołem, prawa pracy, zarządzania projektami, zarządzania jakością. Umiejętności szkoleniowe doskonaliła m.in. na kursie „ROZVIYAK. Profesjonalny Trener Organizacji”, zaś coaching w Szkole Coachów w Prorozvoyovo.